Електроінструменти - купити електроінструмент в Україні - StartTools

Електроінструменти

Електроінструменти

Електроінструменти, представлені на ринку, відрізняються величезним різноманітністю, завдяки чому можна знайти варіант, повністю відповідний побажанням конкретного покупця. Якісні електроінструменти значно полегшують виконання робіт у процесі ремонту, складання меблів або будівництва, тому вони отримали таку велику популярність серед покупців. Залишається тільки знайти надійного постачальника, в якості продукції якого можна отримати повну впевненість.

Асортимент електроінструментів від Start-tools

Все більше людей прагне купити електроінструмент, володіє найбільшою універсальністю. Саме таким пристроєм є наприклад болгарки (УШМ). Ручний інструмент дозволяє обробляти різні матеріали, включаючи деревину, сталь або пластик завдяки заміні робочої насадки. УШМ підходить для шліфування металевих поверхонь чи видалення іржі і фарби. Інструменти бувають стрічковими або орбітальними. Вибирати між цими категоріями слід відповідно з тим, який матеріал належить обробити.

Вирішуючи, який купити електроінструмент, зверніть увагу на наступне обладнання:

Дриль використовується для свердління металевих, пластикових, бетонних, керамічних і навіть скляних виробів. Робоча поверхня може мати будь діаметр, що дозволяє отримати отвори будь-яких розмірів. Також при виборі свердла потрібно звертати увагу особливості матеріалу, з яким належить працювати. Найбільш функціональні ударні дрилі, а варіант розташування мотора слід вибирати відповідно з особливостями застосування інструменту.

Здобуваючи електричний інструмент для власної квартири або заміського вдома, обов'язково замовте шуруповерт. За допомогою цього інструменту можна закріпити будь-які предмети меблів і зібрати обладнання. Шуруповерти бувають мережними і акумуляторними. Перші більше підходять для об'єктів, де потрібно тривалий застосування пристрої, у той час як наявність акумулятора робить обладнання більш компактним.

Електролобзики застосовуються для того, щоб обробити деревину, метал, пластик або інші матеріали. Інструмент відрізняється кількома видами робочих елементів, кожен з яких підходить для конкретного матеріалу. Наявність ряду налаштувань дозволяють підігнати інструмент під обробку відповідної складності. Купити електричний інструмент ви завжди можете у нашому інтернет-магазині.

електроінструмент опт
електроінструмент недорого
електроінструмент в Україні

Призначення і класифікація електроінструментів

Виробники пропонують вибрати електроінструмент відповідно з особливостями застосування. По інтенсивності навантажень розрізняють:

  • Побутові. Інструменти даній категорії є найбільш різноманітними. Вони призначені для періодичного застосування при середніх навантаженнях. Побутові електроінструменти незамінні в домашніх умовах, дозволяючи збирати меблі, угвинчувати кріплення і виконувати інші завдання. Тривалість роботи з перервами становить до 4-5 годин в добу.
  • Професійні. Це обладнання може працювати з підвищеною інтенсивністю протягом тривалого часу, коли неможливо зробити перерву. Особливості конструкції корпуса дозволяють впоратися з важкими навантаженнями.

За типом електроживлення електроінструмент буває:

  • мережевим;
  • акумуляторним.

Мережеві інструменти представлені тисячами різних моделей, а їх харчування здійснюється за допомогою кабелю. Даний варіант зручний для застосування у місцях, де немає проблем з подачею напруги. Акумуляторна техніка дозволить працювати в обмеженому просторі. Відсутність шнура дозволяє забути про пошук розетки або використанні переносок. В то ж час тривалість роботи такого інструменту обмежена.

За призначенням електроінструменти розділяють на:

  • багатофункціональні;
  • вузькоспрямовані.

Багатофункціональне обладнання також називають універсальним. Воно дозволяє працювати під високими навантаженнями. Даний варіант підходить для роботи в домашніх умовах, коли купівля професійної техніки для кожній конкретній завдання виглядає не самим практичним варіантом. В то ж час специфіка конкретних завдань не враховується, тому в процесі вибору слід віддавати перевагу продукції перевірених брендів, яка виявляється більш міцної і довговічною на практиці. Якщо інструмент має конкретну спрямованість, це дозволить йому ефективніше справлятися з вузьким переліком завдань і працювати під високими навантаженнями.

електроінструмент інтернет-магазин

Переваги електроінструментів від Start tools

Наш інтернет-магазин готовий запропонувати вашій увазі електроінструмент, який порадує потужністю, енергоефективністю і надійністю. В каталозі знайдуться вироби з дизайном, який буде відповідати вашим потребам. Зручні інструменти дозволяють вирішити завдання будь-якої складності максимально швидко і ефективно.

START-TOOLS також забезпечує оперативне сервісне обслуговування для всіх клієнтів. Вам лише потрібно скористатися нашим каталогом, а в разі необхідності звернутися до менеджеру, який підкаже відповіді на цікавлять питання. Гарантія надається на всі товари, що підтверджує їх якість. Ми забезпечимо вас додатковою гарантією на 12 і 2 місяці на нашу продукцію і інструменти інших брендів, якщо ви зареєструєте їх на сайті компанії.

Чому варто купити електроінструменти в Україні саме у нас?

Ми оперативно виконаємо кожен замовлення, в чому ви можете переконатися на особистому досвіді. Замовлення буде оперативно відправлений у Київ, Харків або Дніпро, а також інші населені пункти України. Замовити інструмент ви можете в будь-який час. Ми пропонуємо купити продукцію як оптом, так і в роздріб. Недорого замовити якісний інструмент легко, якщо скористатися нашим каталогом.