Лідери продажу
Наші бренди
start pro
green garden
start
Green-Power
minsk-pro
Ural-Pro
Baikal-Pro
minsk-mtz
almaz
Goodluck
Taiga
GoodLuckPro

Виробник електроінструментів

Виробник електроінструментів StartTools


Функціональні і якісні електроінструменти однаково потрібні як професійним працівникам, так і домашнім майстрам. Адже ці зручні та ефективні пристрої істотно підвищують якість і швидкість роботи, а також бережуть ваші сили. При цьому, вибір електричних інструментів, особливо для новачка в цій справі, завдання непросте.

Перед покупкою обов'язково звертайте увагу на функції безпеки по типу ємностей для збору пилу, чохлів на леза, автоматичного блокування та ін. Також важлива наявність подвійної ізоляції для захисту від ураження електричним струмом. Адже незважаючи на всі переваги електроінструментів, робота з ними пов'язана з певним ризиком, тому безпека і зручність використання понад усе.

Отримати гідне обладнання, та ще по супер вигідною ціною, ви завжди можете в інтернет магазині StartTools. Займаючись виробництвом електроінструментів, ми піклуємося про безпечність та якість техніки, проводимо попередні тестування всього обладнання і маємо на нього всі необхідні сертифікати. Тому, купуючи електроінструменти StartTools, ви можете бути впевнені в їх надійності та довговічності.

Виробник будівельних інструментів StartTools


Виробник електроінструментів StartTools пропонує своїм покупцям неймовірно широкий асортимент різнопрофільних електроприладів для саду та будинку за вигідною ціною.

У нашому каталозі ви виявите найбільш затребувані моделі електротехніки з відмінними технічними характеристиками і високою продуктивністю, за рахунок чого робота з ними у вас буде асоціюватися виключно з простотою і комфортом.

Ми виробляємо і постачаємо такі види продукції як:

  • Садова техніка;
  • електроінструменти;
  • теплове і зварювальне обладнання;
  • акумуляторні інструменти;
  • бензинові генератори;
  • запчастини до будівельних електроінструментів StartTools.

Продаж обладнання здійснюється через наш сайт, а також за телефоном, вказаним в розділі "Контакти". Доставка відбувається в Київ, Харків, Дніпро, Одесу і по решті території України. З відгуками наших клієнтів, ви також можете ознайомитись на нашому сайті. Інструменти можна купувати як в роздріб, так і оптом. З усіх питань, що стосуються покупки і експлуатації електроінструментів, ви можете звернутися до наших менеджерів по телефону або через форму зворотного зв'язку.